AA3021F3S-100MAV
Extended
Manufacturer
Kingbright
MFR.Part #
AA3021F3S-100MAV
Description
-40℃~+85℃ 1.4V 100mA 12mW/sr@IF=100mA 200mW 5V 940nm - Infrared LED Emitters ROHS