KUS240000630
Extended
Manufacturer
KYX
MFR.Part #
KUS240000630
JLCPCB Part #
C18213326
Package
HC-49S
Description
-20℃~+70℃ 24MHz 40Ω 6pF ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS