KUS160001120
Extended
Manufacturer
KYX
MFR.Part #
KUS160001120
JLCPCB Part #
C18213316
Package
HC-49S
Description
-20℃~+70℃ 11pF 16MHz 60Ω ±20ppm ±20ppm HC-49S Crystals ROHS