KUS1105922020
Extended
Manufacturer
KYX
MFR.Part #
KUS1105922020
JLCPCB Part #
C368755
Package
HC-49S
Description
-20℃~+70℃ 11.0592MHz 20pF 80Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±20ppm HC-49S Crystals ROHS