K38120001220
Extended
Manufacturer
KYX
MFR.Part #
K38120001220
JLCPCB Part #
C18209024
Package
DT-38
Description
-20℃~+70℃ 12MHz 12pF ±20ppm ±20ppm DT-38 Crystals ROHS