PX564K2C1001
Extended
Manufacturer
KYET
MFR.Part #
PX564K2C1001
JLCPCB Part #
C2928869
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 310V、350V、380V 560nF X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS