PX105K2C2206
MFR.Part #
PX105K2C2206
JLCPCB Part #
C37635278
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1uF 310V X2 ±10% Plugin,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS