PX105K2C1001
Extended
Manufacturer
KYET
MFR.Part #
PX105K2C1001
JLCPCB Part #
C25168939
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 1uF 310V X2 ±10% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS