PE684J2A0503
MFR.Part #
PE684J2A0503
JLCPCB Part #
C514200
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 680nF Metallized Polyester ±5% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS