KP153J1000VP15
MFR.Part #
KP153J1000VP15
JLCPCB Part #
C390161
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 15nF 1kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS