KP104J1600VP22
Extended
Manufacturer
KYET
MFR.Part #
KP104J1600VP22
JLCPCB Part #
C2857952
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+100℃ 1.6kV 100nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS