SMBJ90CA
Extended
Manufacturer
KUU
MFR.Part #
SMBJ90CA
JLCPCB Part #
C5372703
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 1 100V 146V 1uA 4.1A 600W 90V Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS