SMBJ85CA
Extended
Manufacturer
KUU
MFR.Part #
SMBJ85CA
JLCPCB Part #
C5372704
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 1 137V 1uA 4.4A 600W 85V 94.4V Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS