SMBJ40CA
Extended
Manufacturer
KUU
MFR.Part #
SMBJ40CA
JLCPCB Part #
C5119555
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 1uA 40V 44.4V 600W 64.5V 9.3A Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS