SMBJ28CA
Extended
Manufacturer
KUU
MFR.Part #
SMBJ28CA
JLCPCB Part #
C2944151
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 13.3A 1uA 28V 31.1V 45.4V 600W Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS