SMAJ64CA
Extended
Manufacturer
KUU
MFR.Part #
SMAJ64CA
JLCPCB Part #
C5372699
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 1 103V 1uA 3.9A 400W 64V 71.1V Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS