SMAJ54CA
Extended
Manufacturer
KUU
MFR.Part #
SMAJ54CA
JLCPCB Part #
C5119550
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 1 1uA 4.6A 400W 54V 60V 87.1V Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS