SMAJ24CA
Extended
Manufacturer
KUU
MFR.Part #
SMAJ24CA
JLCPCB Part #
C3035896
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 1 10.3A 1uA 24V 26.7V 38.9V 400W Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS