KNTC0805/10KF3435
MFR.Part #
KNTC0805/10KF3435
JLCPCB Part #
C41417487
Package
0805
Description
-40℃~+125℃ 0.85mm 1.25mm 100mW 10kΩ 2mW/℃ 2mm 3380K 3435K 440uA 5s ±1% ±1% 0805 NTC Thermistors ROHS