KMOV0402E180C030T
Extended
Manufacturer
KUU
MFR.Part #
KMOV0402E180C030T
JLCPCB Part #
C2892552
Package
0402
Description
12.7V 18V 1A 31V~38V 3mJ 3pF@1MHz 58V 0402 Varistors ROHS