KESD0805/27V
Extended
Manufacturer
KUU
MFR.Part #
KESD0805/27V
JLCPCB Part #
C2944156
Package
0805
Description
100A 20V 210pF@1MHz 27V 300mJ 300mW 36V 60V 0805 Varistors ROHS