K4532-075-LF
Extended
Manufacturer
KUU
MFR.Part #
K4532-075-LF
JLCPCB Part #
C2927800
Package
1812
Description
-40℃~+90℃ 1pF 2 2.7mm 2kA 3.2mm 4.5mm 600V 75V ±30% 1812 Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS