K3RP090L-8
Extended
Manufacturer
KUU
MFR.Part #
K3RP090L-8
JLCPCB Part #
C2934883
Package
SIP-3-4.4mm
Description
-40℃~+90℃ 1.5pF 20kA 3 4.4mm 500V 90V ±20% SIP-3-4.4mm Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS