K1206L200AR
MFR.Part #
K1206L200AR
JLCPCB Part #
C2892426
Description
-40℃~+85℃ 1.8mm 100A 120mΩ 1mm 1s 20mΩ 2A 3.5mm 4A 6V 700mW 1206 Resettable Fuses ROHS