K1206L150/16AR
MFR.Part #
K1206L150/16AR
JLCPCB Part #
C42377642
Description
-40℃~+85℃ 1.5A 1.9mm 130mΩ 16V 1mm 25mΩ 3.6mm 300ms 35A 3A 800mW 1206 Resettable Fuses ROHS