K1206L075/16AR
MFR.Part #
K1206L075/16AR
JLCPCB Part #
C2892423
Description
-40℃~+85℃ 1.5A 16V 200ms 35A 500mΩ 600mW 750mA 90mΩ 1206 Resettable Fuses ROHS