K1206L050/24AR
Extended
Manufacturer
KUU
MFR.Part #
K1206L050/24AR
JLCPCB Part #
C2892421
Package
1206
Description
-40℃~+85℃ 1.1Ω 100ms 150mΩ 1A 24V 40A 500mA 500mW 1206 Resettable Fuses ROHS