K0805103F3950
Extended
Manufacturer
KUU
MFR.Part #
K0805103F3950
JLCPCB Part #
C2892550
Package
0805
Description
-40℃~+125℃ 0.85mm 1.25mm 100mW 10kΩ 2mW/℃ 2mm 3950K 3987K 440uA 5s ±1% ±1% 0805 NTC Thermistors ROHS