K0603L003/60YR
Extended
Manufacturer
KUU
MFR.Part #
K0603L003/60YR
JLCPCB Part #
C41414108
Package
0603
Description
-40℃~+85℃ 1.05mm 1.85mm 1mm 20A 30mA 500mW 50Ω 60V 6Ω 90mA 0603 Resettable Fuses ROHS