THC2015-160M
Extended
Manufacturer
KOHERelec
MFR.Part #
THC2015-160M
JLCPCB Part #
C2761964
Package
SMD-3P,14.5x21.8mm
Description
16A 16uH 18A 8.6mΩ ±20% SMD-3P,14.5x21.8mm Inductors (SMD) ROHS