SPM2510-2R2M
Extended
Manufacturer
KOHERelec
MFR.Part #
SPM2510-2R2M
JLCPCB Part #
C2761850
Package
1008
Description
1.4A 147mΩ 2.2uH 2.7A AEC-Q200 ±20% 1008 Power Inductors ROHS