NRSE8040-5R6N
MFR.Part #
NRSE8040-5R6N
JLCPCB Part #
C2903099
Package
SMD,8x8mm
Description
24mΩ 3.8A 5.5A 5.6uH ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS