NRSE8040-150M
MFR.Part #
NRSE8040-150M
JLCPCB Part #
C2903102
Package
SMD,8x8mm
Description
15uH 2.5A 2.95A 56mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS