NRSE6045-680M
MFR.Part #
NRSE6045-680M
JLCPCB Part #
C2903091
Package
SMD,6x6mm
Description
1.2A 290mΩ 68uH 900mA ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS