NRSE6045-470M
MFR.Part #
NRSE6045-470M
JLCPCB Part #
C2903090
Package
SMD,6x6mm
Description
1.2A 1.4A 220mΩ 47uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS