NRSE6045-3R3N
MFR.Part #
NRSE6045-3R3N
JLCPCB Part #
C2903084
Package
SMD,6x6mm
Description
20mΩ 3.2A 3.3uH 5.3A ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS