NRSE6028-220M
MFR.Part #
NRSE6028-220M
JLCPCB Part #
C2903077
Package
SMD,6x6mm
Description
1.45A 1.4A 140mΩ 22uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS