NRSE6020-470M
Extended
Manufacturer
KOHERelec
MFR.Part #
NRSE6020-470M
JLCPCB Part #
C842872
Package
SMD,6x6mm
Description
1A 47uH 500mΩ 800mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS