NRSE5040-101M
MFR.Part #
NRSE5040-101M
JLCPCB Part #
C842747
Package
2020
Description
100uH 560mΩ 700mA 750mA Magnetic Shielded Inductor ±20% 2020 Power Inductors ROHS