NRSE5040-100M
MFR.Part #
NRSE5040-100M
JLCPCB Part #
C2903059
Package
SMD,5x5mm
Description
10uH 2.1A 2.35A 64mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS