NRSE4030-4R7M
MFR.Part #
NRSE4030-4R7M
JLCPCB Part #
C842746
Package
SMD,4x4mm
Description
2.9A 2A 4.7uH 60mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS