NRSE4030-471M
MFR.Part #
NRSE4030-471M
JLCPCB Part #
C2903042
Package
SMD,4x4mm
Description
200mA 300mA 470uH 5.5Ω Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS