NRSE4020-1R5N
MFR.Part #
NRSE4020-1R5N
JLCPCB Part #
C2903017
Package
SMD,4x4mm
Description
1.5uH 1.98A 35mΩ 4.45A Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS