NRSE4018-330M
MFR.Part #
NRSE4018-330M
JLCPCB Part #
C2903015
Package
SMD,4x4mm
Description
33uH 560mΩ 600mA 650mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS