NRSE2510-4R7M
Extended
Manufacturer
KOHERelec
MFR.Part #
NRSE2510-4R7M
JLCPCB Part #
C2902982
Package
1008
Description
1A 1A 280mΩ 4.7uH ±20% 1008 Power Inductors ROHS