NRSA6045-680M
MFR.Part #
NRSA6045-680M
JLCPCB Part #
C22388373
Package
SMD,6x6mm
Description
1.52A 305mΩ 68uH 920mA AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS