MDTA25201B-1R0M
Extended
Manufacturer
KOHERelec
MFR.Part #
MDTA25201B-1R0M
JLCPCB Part #
C34586534
Package
SMD
Description
1uH 37mΩ 5.2A 5.3A Alloy one-piece molded inductor with wide pads ±20% SMD Power Inductors ROHS