MDE1250-8R2M
MFR.Part #
MDE1250-8R2M
JLCPCB Part #
C2875755
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
13A 20mΩ 8.2uH 9.5A ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS