MDE1250-4R7M
MFR.Part #
MDE1250-4R7M
JLCPCB Part #
C2875754
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
13A 20A 4.7uH 9mΩ ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS