MDE1250-2R2M
MFR.Part #
MDE1250-2R2M
JLCPCB Part #
C2875753
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
15A 2.2uH 24A 5mΩ Molded Inductor ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS